בוא ללמוד איך לפצח את הפרסום הממומן ולייצר לעסק שלך מאגר לקוחות יציב ושוטף !

בעל עסק נדרש היום להיות לא פחות מאלוף בכל הנוגע לשיווק העסק שלו, אבל איך עושים את זה בעידן הדיגיטלי שבו לקוח מקבל מאות פניות של תוכן שיווקי 24/7? 

במיוחד בשביל זה בניתי בשבילך את תוכנית הליווי מבית מאור לויאן שיווק דיגיטלי חכם. תוכנית מקצועית המציעה ליווי צמוד והדרכה ”אחד על אחד”
על כל מה שצריך לדעת בשביל לקדם ולשווק את העסק שלך בעצמך, להיות צעד אחד
(או כמה) לפני כולם ולחסוך בעלויות השיווק.

הגיע הזמן לקבל את התוצאות שתמיד רצית לקבלת מידע מפורט ושיחת ייעוץ מלא פרטים כאן:

83% מהעסקים שמפרסמים את עצמם באינטרנט לא יודעים ליצור את הקמפיינים שלהם בצורה נכונה ומכוונת מטרה, מסיבה זו הם משקיעים המון זמן וכסף ולא מקבלים תוצאות טובות. לרוב הם בוחרים להתייאש ולהפסיק את הפרסום במקום לקבל את העובדה שאין להם את הידע הנכון איך לפרסם בדיגיטל. עכשיו זה הזמן להצטרף לתכנית ליווי - אחד על אחד, שתלמד אותך צעד אחר צעד יחד עם כל הכלים והשיטות הכי טובות איך לעשות זאת בעצמך, לנצל נכון את הפרסום הממומן, להפסיק לזרוק כספים על נסיונות כושלים, לקחת את השליטה לידיים, לחסוך בהוצאות השיווק ולהביא לעסק שלך יותר לקוחות באופן שוטף.

הדרכות לכל הרמות במגוון נושאים: שיווק בפייסבוק, באינסטגרם וגוגל אדוורדס

למי זה מתאים?

יש לך עסק ועדין לא התחלת לפרסם מחשש שתבזבז כסף לחינם. יש לך פרסום אבל התוצאות לא מספקות אותך או שהוצאת הרבה כסף על פרסום, אבל עדין לא מצאת את הנוסחה המנצחת. רוצה לקחת את השליטה לידיים ולנהל בעצמך את השיווק של העסק. נמאס לך לבזבז זמן וכסף על ניסיונות לא מוצלחים ורוצה להשיג יותר תוצאות.

מה תלמד במהלך הליווי?

במהלך ההדרכה נלמד אותך איך לפרסם את העסק שלך נכון, לאיזה קהל יעד מדויק לפרסם, מה נכון או לא נכון לפרסום שלך, והכי חשוב איך עושים את זה בקלות כדי שתוכל לקחת את השליטה לידים שלך, לחסוך בהוצאות השיווק ולהביא אליך את הלקוחות המתאימים ביותר ובעלות הנמוכה ביותר. 

מה יצא לך בסוף התהליך?

בתום תכנית הליווי, יהיו לך את הכלים לנהל באופן עצמאי את מערך השיווק הדיגיטלי של העסק שלך ללא צורך ותלות בספקים חיצוניים.
תהיה לך הבנה על מה כולם מדברים ומה מתנהל מאחורי הקמפיינים שלך וכיצד לעבוד נכון בכדי לנהל בעצמך את שיווק העסק שלך.

הגיע הזמן לקבל את התוצאות שתמיד רצית לקבלת מידע מפורט ושיחת ייעוץ מלא פרטים כאן:

זה החלק שבו אנחנו משוויצים קצת בלקוחות שלנו!

מי אני ולמה לך ללמוד ממני:

אז שמי מאור לויאן, נשוי לשירן ואבא של עידן ואיתי. אני חי ונושם את העולם הנפלא הזה שנקרא שיווק דיגיטלי מ- 2012. מאז ועד היום אני עוזר לעסקים לקחת את העסק שלהם לרמה הבאה דרך שיווק דיגיטלי מנצח. במהלך השנים למדתי והתנסתי בעשרות שיטות וכלים לפרסום אפקטיבי שעזרו לי לנהל את השיווק הדיגיטלי של עשרות בעלי עסקים ממגוון תחומים ולבנות עבורם מאות קמפיניים שהביאו להם עשרות ואפילו מאות לקוחות. את הידע והניסיון הזה אני רוצה לשתף איתך ולעזור לך לפרוץ את המחסום ולהגיע סוף סוף לתוצאות שתמיד רצית.