רוצה להגדיל את כמות הלקוחות בעסק שלך?

הרבה עסקים כבר הבינו את הכוח הטמון בפרסום בגוגל והצורך להופיע בפני האנשים שמחפשים את השירות שלהם בדיוק ברגע בו הם מחפשים אותו ומעוניינים לקנות אותו.
אל תשאר מאחור ותן לנו לעזור לך להשיג יותר פניות למרפאה שלך דרך הפרסום המדויק ביותר בגוגל שידאג להביא לך יותר לידים שהופכים ללקוחות ולהגדיל את המכירות.

איך אנחנו משיגים את התוצאות הכי טובות במינימום מחיר:

הגעה ללקוחות הנכונים

כדי העסק שלכם יופיע בגוגל כאשר גולש מחפש ביטוי צריך לדעת מה הוא מחפש ולכן חלק מאוד חשוב מקמפיין מצליח הוא לעשות את חקר מילות המפתח בהתאמה מלאה לסוג העסק מחקר מילים מדויקות ימנעו בזבוז תקציבי הפרסום המוקצים לקמפיין.

תוצאות מהירות

אנחנו רוצים שתקבלו כמה שיותר פניות מהפרסום בגוגל ולכן אנחנו לא מגבילים את כמות המודעות וכך לא מגבילים את עצמנו להפיק לכם מקסימום פניות מהפרסום הממומן. בקיצור, אין הגבלה לכמות המודעות.

החזר השקעה חיובי

בניגוד לשיטות אחרות, פרסום ממומן הוא מידי עם תוצאות מהירות. לאורך כל הדרך נמדוד וננתח את הביצועים של הקמפיין בכדי לשפר אותו, להוזיל את עלויות ולמקסם את התוצאות.

כאשר מדובר בתוצאות מדידות וגם מהירות הפרסום בגוגל הוא אחד מכלי השיווק היעילים ביותר בעולם השיווק הדיגיטלי באמצעותו ניתן להגיע אל הלקוחות שמחפשים את העסק שלכם כאן ועכשיו. אם העסק/ שירות שלך הוא בתחום שאנשים מחפשים אותו בגוגל, אז הפרסום רלוונטי עבורך מאוד. חלק גדול מהגולשים כיום משתמשים בגוגל כמנוע החיפוש העיקרי ולכן נוכחות בו היא חיונית מאוד לעסק שלך.

רוצה להתחיל לפרסם את העסק שלך ב- Google ולקבל לקוחות? מלא את הפרטים כאן וקבל בדיקת התאמה לעסק שלך ללא עלות!

מה תקבל אצלנו?

1. עלייה מהירה לאוויר עם הפרסום ב- Google

זמן זה כסף , לא צריך לחכות שבועות או חודשים בשביל להופיע בגוגל- המטרה שלנו להתחיל לעבוד להביא לקוחות! תוך 48 שעות (או פחות) כדי שתוכל לעלות לאוויר מיד!

2. תוצאות פרסום מהירות

אנחנו רוצים שתקבלו כמה שיותר פניות מהפרסום בגוגל ולכן אנחנו לא מגבילים את כמות המודעות וכך לא מגבילים את עצמנו להפיק לכם מקסימום פניות מהפרסום הממומן.

3. צוות מומחים לניהול קמפיינים ממירים

אנחנו מבינים את האתגרים העומדים בפני העסק שלך, יש לנו את הידע הניסיון, אנחנו חיים ונושמים פרסום בגוגל, הלקוחות שלנו יודעים שזאת מלחמה ואנחנו לא ניתן למתחרים שלכם לעקוף אתכם!

זה החלק שבו אנחנו מראים לך קצת תוצאות של הלקוחות שלנו!

מי אני ואיך אני יכול לעזור לך לקחת את העסק שלך לרמה הבאה!

אז שמי מאור לויאן, נשוי לשירן ואבא של עידן ואיתי. אני חי ונושם את העולם הנפלא הזה שנקרא שיווק דיגיטלי מ- 2012. מאז ועד היום אני עוזר לעסקים לקחת את העסק שלהם לרמה הבאה דרך שיווק דיגיטלי מנצח, במהלך השנים למדתי והתנסתי בעשרות שיטות וכלים לפרסום אפקטיבי שעזרו לי לנהל את השיווק הדיגיטלי של עשרות בעלי עסקים ממגוון תחומים ולבנות עבורם קמפיינים שהניבו להם עשרות ואפילו מאות לקוחות. חברתנו מספקת שירותי דיגיטל בכל הפלטפורמות ואף יודעת להשתמש בגורמים מיוחדים ומפתיעים למען הוזלת עלויות והצלחת הקמפיין.
אצלנו תקבלו ONE STOP SHOP לכל שירותי השיווק של העסק!