בעל עסק? אני רוצה לתת לך ניהול קמפיינים בגוגל לשבוע ניסיון ללא עלות!

הסיבה שאני עושה את זה היא כי אני יודע שעסק שרוצה לגדול חייב לעשות פרסום ממומן בגוגל כי:
1⃣ זאת הדרך לקבל תוצאות כבר עכשיו.
2⃣ זאת הדרך לבדוק את ההצעה שלכם ולקבל תגובה אמיתית ומהר.
3⃣ זה המנוף העוצמתי להגדיל את כמות הלקוחות וההכנסות יותר מהר.
השירות יהיה בחינם לגמרי (הקמת הקמפיין + הניהול שלו) למשך שבוע שלם לך ישאר רק לשים תקציב לפרסום.

**ההצעה שאתה רואה בדף הזה היא באמת מיוחדת אך היא מוגבלת רק ל- 10 בעלי העסקים המהירים ביותר שיקבלו שבוע ניסיון ללא עלות**

מוגבל ל- 10 בעלי עסקים *רציניים* שרוצים שננהל להם את הקמפיין בחינם, כדי שהם יקבלו לידים וסגירות.
התקציב המינימלי שיידרש הוא 100 ש"ח ביום. 
לא מתאים לבעלי עסקים בתחילת הדרך/ללא אתר/דף נחיתה.

המתחרים שלך נמצאים במקומות הראשונים בגוגל ולוקחים את הלקוחות וההכנסה שלך ומה איתך?

הרבה עסקים כבר הבינו את הכוח הטמון בפרסום בגוגל והיכולת להופיע בפני האנשים שמחפשים את המוצר או השירות שלהם בדיוק ברגע בו הם מחפשים אותו ורוצים לקנות אותו.
עכשיו זה הזמן להפסיק להישאר מאחור ולתת לנו לעזור לך להשיג יותר לקוחות ולהגדיל את המכירות דרך פרסום מדויק בגוגל!

אז איך אנחנו מייצרים תוצאות לעסקים דרך פרסום בגוגל?

קמפיין מודעות ברשת החיפוש

השיטה היעילה והממוקדת ביותר להבאת תוצאות ולחשוף את האתר או עמוד הנחיתה בצורה ממוקדת. קמפיין ברשת החיפוש של גוגל מאפשר לנו להציג את המודעות תחת ביטויי החיפוש הרלוונטיים למוצר / שירות אותו אנחנו רוצים לשווק. בתהליך של מחקר מילות מפתח אנחנו בודקים מה הגולשים מחפשים שרלוונטי עבור המוצר / שירות שלכם. אחרי מעבר על הדברים מול הלקוח אנו מזקקים רשימת ביטויים אשר איתה נצא לדרך.
רשימת הביטויים יכולה להשתנות / להתעדכן בהתאם לתוצאות המתקבלות בקמפיין ולשינויים בדפוסי החיפוש של הגולשים.

קמפיין באנרים ברשת המדיה

שיטה המיועדת בעיקר להגברת מודעות למותג או מוצר מסוים ואותו ניתן למקד על פי תחומי עניין, קטגוריות אתרים, אנשים שכבר ביקרו או אנשים שדומים לאנשים שביקרו באתר. שיטה זאת מביאה לחשיפה גדולה יותר של אנשים ומתבצעת באתרים שונים ברחבי האינטרנט.
הגברת המודעות יכולה להיות למטרות רכישה (מוצר / מבצע שרוצים לקדם) או למטרות מיתוג.
בקמפיין זה אנו יכולים להשתמש במודעות טקסטואליות רגילות ובמודעות מעוצבות (באנרים) אותם אנו מכינים בהתאמה ללקוח.

קמפיין יוטיוב - מנוע החיפוש השני בעולם

כידוע יוטיוב הינו מוצר של גוגל וככזה ניתנת לנו אפשרות לפרסום גם באפיק זה. יוטיוב הינו מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם (אחרי גוגל) ואנו יכולים לקדם בו סרטונים או מודעות לקהל היעד הרלוונטי. לרוב קמפיין יוטיוב מייצר חשיפה גדולה ודי זולה והאנשים שנמצאים ביוטיוב, נמצאים במוד צרכני. הם מחפשים לצרוך תוכן, ולא סתם להעביר את הזמן כמו בפייסבוק לכן הלידים שיגיעו משם יהיו הרבה יותר איכותיים ויהיה יותר קל לסגור אותם.

קמפיין Remarketing - שיווק רודף לקוח

קמפיין  Remarketing או בעברית שיווק רודף לקוח – שיטה שבה אנו "רודפים" אחרי אנשים שכבר ביקרו באתר שלכם ומראים להם באנרים באתרים שונים ברחבי האינטרנט על מנת לגרום להם לחזור לאתר ולבצע בו פעולת רכישה או השארת פרטים. גם בקמפיין זה אנו יכולים להשתמש במודעות טקסטואליות רגילות ובמודעות מעוצבות (באנרים) אותם אנו מכינים בהתאמה ללקוח ומתאימים לאותו קהל אליו אנו רוצים לפנות (שכן אנחנו כבר יודעים שהוא היה אצלנו באתר).

מה תקבל אם תפרסם את העסק שלך איתנו?

הגעה ללקוחות הנכונים

כדי שהעסק שלכם יופיע בגוגל כאשר גולש מחפש ביטוי צריך לדעת מה הוא מחפש ולכן חלק מאוד חשוב מקמפיין מצליח הוא לעשות את חקר מילות המפתח בהתאמה מלאה לסוג העסק מחקר מילים מדויקות ימנעו בזבוז תקציבי הפרסום המוקצים לקמפיין.

תוצאות מהירות

אנחנו רוצים שתקבלו כמה שיותר פניות מהפרסום בגוגל ולכן אנחנו לא מגבילים את כמות המודעות וכך לא מגבילים את עצמנו להפיק לכם מקסימום פניות מהפרסום הממומן. בקיצור, אין הגבלה לכמות המודעות.

החזר השקעה חיובי

בניגוד לשיטות אחרות, פרסום ממומן הוא מידי עם תוצאות מהירות. לאורך כל הדרך נמדוד וננתח את הביצועים של הקמפיין בכדי לשפר אותו, להוזיל את עלויות ולמקסם את התוצאות.

רוצה להתחיל לפרסם את העסק שלך ב- Google ולקבל לקוחות? מלא את הפרטים כאן וקבל בדיקת התאמה לעסק שלך ללא עלות!

איך השיטה שלנו עובדת!

1. עלייה מהירה לאוויר עם הפרסום ב- Google

זמן זה כסף, לא צריך לחכות שבועות או חודשים בשביל להופיע בגוגל- המטרה שלנו להתחיל לעבוד להביא לקוחות! תוך 48 שעות (או פחות) כדי שתוכל לעלות לאוויר מיד!

2. תוצאות פרסום מהירות

אנחנו רוצים שתקבלו כמה שיותר פניות מהפרסום בגוגל ולכן אנחנו לא מגבילים את כמות המודעות וכך לא מגבילים את עצמנו להפיק לכם מקסימום פניות מהפרסום הממומן.

3. צוות מומחים לניהול קמפיינים ממירים

אנחנו מבינים את האתגרים העומדים בפני העסק שלך, יש לנו את הידע הניסיון, אנחנו חיים ונושמים פרסום בגוגל, הלקוחות שלנו יודעים שזאת מלחמה ואנחנו לא ניתן למתחרים שלכם לעקוף אתכם!

זה החלק שבו אנחנו מראים לך חלק מהתוצאות של הלקוחות שלנו!

מי אני ואיך אני יכול לעזור לך לקחת את העסק שלך לרמה הבאה!

שמי מאור לויאן, נשוי לשירן ואבא של עידן ואיתי. אני חי ונושם את העולם הנפלא הזה שנקרא שיווק דיגיטלי מ- 2012. מאז ועד היום אני עוזר לעסקים לקחת את העסק שלהם לרמה הבאה דרך שיווק דיגיטלי מנצח, במהלך השנים למדתי והתנסתי בעשרות שיטות וכלים לפרסום אפקטיבי שעזרו לי לנהל את השיווק הדיגיטלי של עשרות בעלי עסקים ממגוון תחומים ולבנות עבורם קמפיינים שהניבו להם עשרות ואפילו מאות לקוחות. חברתנו מספקת שירותי דיגיטל בכל הפלטפורמות ואף יודעת להשתמש בגורמים מיוחדים ומפתיעים למען הוזלת עלויות והצלחת הקמפיין.
אצלנו תקבלו ONE STOP SHOP לכל שירותי השיווק של העסק